Kliknij tutaj...1 % podatku dochodowego

Szczeciński Klub Motorowodny i Narciarstwa Wodnego "ŚLIZG", istniejący przy Centrum Motorowodnym ma już ponad 20-letnią tradycję działalności szkoleniowej, wychowaczej i sportowej. Klub posiada licencję Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego uprawniającą do rywalizacji sportowej w ramch sportu kwalifikowanego.

Prowadzimy także działalność profilaktyczną i charytatywną, na rzecz naszego środowiska i dzieci niepełnosprawnych z domów dziecka. Od wielu lat jesteśmy fundatorem darów na licytację na Balu Kapitanów, z której uzyskane środki są przekazywane na konserwacje szczecińskiego pomnika "Dla tych, co nie powrócili z morza". Również na corocznym Balu Sportowca jest licytowany przekazany przez nas dzwon, a uzyskane kwoty przeznaczamy na pomoc dzieciom.

Obecnie trwa kolejny coroczny okres rozliczeń podatkow dochodowych, które to rozliczenia dają możliwość przekazania 1% podatku dochodowego Organizacjom Pożytku Publicznego. Dlatego zwracamy się do naszych sympatyków, miłośnków sportów wodnych i amatorów aktywnego wypoczynku nad wodą z prośbą o przekazanie


Szczecińskiemu Klubowi Motorowodnemu i Narciarstwa Wodnego "ŚLIZG"

1 % podatku dochodowego - KRS: 0000391952
.

Każda uzyskana złotówka zostanie wykorzystana na rozwijanie i poszerzanie naszej działalności, dedykowanej szczególnie dzieciom i młodzieży, zarówno w zakresie potrzeb podstawowych i edukacji, jak i ciekawego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.


Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
w ramach projektu PITax.pl dla Organizacji Pożytku Publicznego


 Centrum Motorowodne "ŚLIZG" w Szczecinie
centrummotorowodne@gmail.com


   Copyright © 2019 KM